O firmie

Travel Professional Group Poland Sp. z o. o.


 

jest częścią koncernu turystycznego należącego do Travel Professional Group, które zapoczątkowało swoją działalność na Ukrainie w 1994 roku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oprócz głównego oddziału w Kijowie, powstały oddziały w Grecji, Tajlandii, Kazachstanie, Białorusi, Mołdawii, na Cyprze oraz w największych miastach Ukrainy ( Charków, Zaporoże, Dniepropietrowsk, Odessa, Lwów). Zapewniając swoim Klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek Travel Professional Group trafiło do grona największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej na rynku ukraińskim.

Travel Professional Group posiada w swojej ofercie ponad 140 kierunków, ma zaszczyt współpracować z największymi oraz najbardziej znanymi sieciami hotelowymi: Four Seasons Hotels and Resorts, Mandarin Oriental Hotel Group, The Ritz-Carlton, Orient-Express, Grecotel, Marriot Hotels & Resorts, Shangri-La Hotels & Resorts, Hyatt Hotels and Resorts, Hilton Hotels & Resorts, InterContinental, Leading Hotels of the World, Starwood Hotels and Resorts Worldwide, Kerzner International Resorts.
W marcu 2015 roku do koncernu turystycznego dołączyło Travel Professional Group Poland z siedzibą w Warszawie, posiadająca wpis do rejestru organizatorów oraz pośredników turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego o numerze
1633. Nasi partnerzy to kontrahenci z ponad 40 krajów na całym świecie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór hoteli od 3* do 5* z przelotami czarterowymi, rejsowymi oraz na dojazd własny na kierunkach Turcja, Cypr, Bułgaria, Malta i Kuba. Oferta będzie systematycznie powiększać się o kolejne kierunki. Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu wyjazdów oraz indywidualne podejście, aby wymarzone wakacje stały się rzeczywistością. Z wielką przyjemnością pokażemy Państwu piękno i bogactwo kulturowe tych krajów.

Travel Professional Group Poland posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), będące wiodącym ubezpieczycielem, specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży.